Фудбал


Шпанија Репрезентација Лига на шампиони Англија Германија Италија Франција Фудбалери Македонија
Тема Одговори Активност
За категоријата „Фудбал“ 1 4 јуни 2017
ФК Вардар 2 8 мај 2020
Елиф Елмас 7 9 декември 2019
Прва македонска фудбалска лига 2018/19 5 23 мај 2019
ЕП 2020 - Македонија - Полска 8 7 јуни 2019
УЕФА Лига на шампиони 2018/19 финале: Тотенхем - Ливерпул 0-2 24 2 јуни 2019
Манчестер Јунајтед 6 31 мај 2019
Реал Мадрид 4 31 мај 2019
Македонија на ЕП, резултати и новости од квалификациските натпревари 5 31 мај 2019
Меѓународни натпревари 1 31 мај 2019
Серхио Рамос и неговата иднина во Реал Мадрид 5 31 мај 2019
Лига Европа 2018/19 финале: Челзи - Арсенал 4-1 9 30 мај 2019
Лига 1 сезона 2019/20 1 30 мај 2019
Бундеслига сезона 2019/20 1 30 мај 2019
Серија А сезона 2019/20 1 30 мај 2019
Примера сезона 2019/20 1 30 мај 2019
Трансфери - најнови вести, шпекулации, реализирани договори 3 29 мај 2019
Интер 2 29 мај 2019
Шпанците немаат дилема: Гризман доаѓа во Барса на местото на Кутињо! 1 14 мај 2019
ВИДЕО: Неславен крај на сезоната на Погба, навивачите го навредуваа по 3 13 мај 2019
Тотенхем Хотспур 1 13 мај 2019
Челзи 1 13 мај 2019
Ливерпул 1 13 мај 2019
Манчестер Сити 1 13 мај 2019
Премиер лига 2018/19 1 13 мај 2019
ФК Ренова 1 4 мај 2019
ФК Македонија Ѓорче Петров 1 4 мај 2019
ФК Шкупи 1 4 мај 2019
ФК Академија Пандев 1 4 мај 2019
ФК Работнички 1 4 мај 2019