Фудбал   Лига на шампиони


Тема Одговори Активност
За категоријата Лига на шампиони 1 3 април 2019
УЕФА Лига на шампиони 2018/19 финале: Тотенхем - Ливерпул 0-2 24 2 јуни 2019