Серхио Рамос и неговата иднина во Реал Мадрид

#1
#2

нема шанси да замине херојот од „Ла Децима“… не верувам дека ќе го пуштат како со Кристијано што направија.

#3

Потврда од капитенот на „кралевите“ на денешната прес-конференција:

#4

Perfektna vest za navivacirte na Barca. Messi ke go dribla uste dolgo, duri do penzija

#5

%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D1%80%20%D0%B2%D0%BE%20%D1%80%D0%B5%D0%B0%D0%BB

Како ќе изгледа Реал Мадрид на Зидан со Еден Азар во тимот…