Фудбал   Англија


Тема Одговори Активност
За категоријата Англија 1 2 април 2019
Манчестер Јунајтед 6 31 мај 2019
Шпанците немаат дилема: Гризман доаѓа во Барса на местото на Кутињо! 1 14 мај 2019
ВИДЕО: Неславен крај на сезоната на Погба, навивачите го навредуваа по 3 13 мај 2019
Тотенхем Хотспур 1 13 мај 2019
Челзи 1 13 мај 2019
Ливерпул 1 13 мај 2019
Манчестер Сити 1 13 мај 2019
Премиер лига 2018/19 1 13 мај 2019