Вардар на Ф4 во Келн

#1

Македонскиот шампион трета година по ред ќе игра на „фајнал-фор“ турнирот на Лигата на шампионите

#2

www.gol.mk/rakomet/vardar-gi-rasprodade-navivachkite-bileti-za-keln

#3

Колку навивачи ќе има Вардар во Келн?
Ќе бидат ли Македонците најмногубројни?

#4

ќе губат како магариња, Барса е една класа над овој ростер на Вардар…

#5

:macedonia:🤾‍♂Вардарци имаа проблеми со транспортот, и од Дизелдорф со автобус се упатија до Келн.

#6

Keln nisto ne se znae, autsajderite cesto osvojuvale, Site se po 25% sansi, pa i Vardar

#7

:macedonia::red_circle::black_circle:🤾‍♂ Најпознатиот вардаров слоган на три јазика блеска на патиките на Даинис Кристопанс за Ф4-турнирот во Келн. Ќе му донесат ли среќа новите патики на Летонскиот ЏИН?